Naar inhoud

Inschrijving


Filmfestival Oostende, dat dit jaar aan haar 7de editie toe is, biedt vanaf haar ontstaan steun aan talent van eigen bodem.  Met de organisatie van de Vlaamse Filmprijzen, de Shorts Competition, een tentoonstelling gewijd aan de kortfilm “From Short to Feature”, de dag van het Filmberoep en nu ook de Film Student Market is FFO van 6 tot 14 september the place to be voor filmmakers, studenten en publiek. 


FilmAngel.tv biedt een crowdfundingplatform voor beloftevolle cineasten en wil voor hen een innovatief ecosysteem creëren, gebaseerd op een gemeenschap van fans. Via de site kunnen fans en investeerders inschrijven om bij te dragen aan een project.  De winnaars van de projectcompetitie kunnen opgenomen worden op de website van FilmAngel.tv en kunnen zo nog meer budget verzamelen voor hun project.


Maar we maken we het ook leuk: na de market is er een get together voorzien met de filmwereld, de première van een nieuwe Vlaamse Film en afsluitend is het party-time.  FFO voorziet eveneens goedkope overnachtingsmogelijkheden.


Inschrijven kan met onderstaande formulieren. Bezorg je formulier terug voor 15 juli 2013 aan studentenmarkt@filmfestivaloostende.be of Filmfestival Oostende – Film Student Market – Monacoplein 2 – 8400 Oostende – Fax: 059/70.34.77