Filmcafé on Tour

Dit is een  project waarbij Oostende het publiek nog dichter bij de filmwereld wil betrekken. Verschillende films die kans maken op een Ensor worden vertoond in diverse plaatselijke cafés en buurthuizen.

Bij deze gezellige filmvoorstellingen zijn er telkens enkele cast- en crewleden van de film aanwezig (dit is steeds onder voorbehoud) bij de avondvoorstellingen die met veel plezier enkele vragen uit het publiek beantwoorden. Wie jullie waar en wanneer mogen verwachten, staat bij elke film vermeld. In de deelnemende cafés krijgt iedere toeschouwer alvast 1 gratis Brugse Zot.

Films te bezichtigen tijdens Filmcafé on Tour

left right

Sprakeloos (FCOT)

  •   09/09/2017 (20:00), 13/09/2017 (14:00)
  •   105 min.
  •   Drama
  •   Taal: Nederlands, Ondertitels: Nederlands, Frans, Leeftijd: 9+
  •   Hilde Van Mieghem
  •   Stany Crets, Viviane De Muynck, Rik Van Uffelen, Marie Vinck, Flor Decleir
Meer info
  Sprakeloos_affiche Sprakeloos_affiche

Le Ciel Flamand (FCOT)

  •   10/09/2017 (20:00)
  •   112 min.
  •   Drama
  •   Taal: Nederlands, Frans, Ondertitels: Nederlands, Frans, Leeftijd: 12+
  •   Peter Monsaert
  •   Sara Vertongen, Wim Willaert, Esra Vandenbussche
Meer info
  deflcf deflcf

Souvenir (FCOT)

  •   11/09/2017 (14:00), 11/09/2017 (20:00)
  •   90 min.
  •   Drama, Komedie, Romantiek
  •   Taal: Frans, Ondertitels: Nederlands, Leeftijd: AL
  •   Bavo Defurne
  •   Isabelle Huppert, Kévin Azaïs, Johan Leysen
Meer info
  120x160-souvenir-hd 120x160-souvenir-hd

King of the Belgians (FCOT)

  •   12/09/2017 (14:00), 12/09/2017 (20:00)
  •   95 min.
  •   Drama, Komedie
  •   Taal: Engels, Nederlands, Frans, Ondertitels: Nederlands, Frans, Leeftijd: AL
  •   Peter Brosens, Jessica Woodworth
  •   Peter Van den Begin, Bruno Georis, Pieter Van Der Houwen, Goran Radakovic, Valentin Ganev, Lucie Debay, Nina Nikolina
Meer info
  MV5BMjg4ZmJiNzAtMTQyNi00NGVkLWIyYzMtMzA3MzU2NTljYjMyXkEyXkFqcGdeQXVyMjAwNzEyOTY@._V1_SY1000_CR0,0,707,1000_AL_ MV5BMjg4ZmJiNzAtMTQyNi00NGVkLWIyYzMtMzA3MzU2NTljYjMyXkEyXkFqcGdeQXVyMjAwNzEyOTY@._V1_SY1000_CR0,0,707,1000_AL_

Everybody Happy (FCOT)

  •   13/09/2017 (20:00)
  •   95 min.
  •   Drama
  •   Taal: Nederlands, Ondertitels: Nederlands
  •   Nic Balthazar
  •   Peter Van den Begin, Barbara Sarafian, Jeroen Leenders, Josse De Pauw, Kamal Kharmach, Leen Dendievel, Rik Verheye, Veerle Malschaert
Meer info
  13323202_10154257466581912_4908042730984041841_o 13323202_10154257466581912_4908042730984041841_o

Vincent (FCOT)

  •   14/09/2017 (14:00)
  •   121 min.
  •   Avontuur
  •   Taal: Nederlands, Frans, Ondertitels: Nederlands, Frans, Leeftijd: 12+
  •   Christophe Van Rompaey
  •   Alexandra Lamy, Barbara Sarafian, Spencer Bogaert, Geert Van Rampelberg
Meer info
  vincent-en-het-einde-van-de-wereld.20170303014001 vincent-en-het-einde-van-de-wereld.20170303014001

Home (FCOT)

  •   14/09/2017 (20:00)
  •   100 min.
  •   Drama
  •   Taal: Nederlands, Ondertitels: Nederlands, Frans, Leeftijd: 12+
  •   Fien Troch
  •   Els Dottermans, Lena Suijkerbuijk, Karlijn Sileghem, Els Deceukelier, Robbie Cleiren, Yavuz Saçikara, Sebastian Van Dun, Mistral Guidotti, Loïc Bellemans
Meer info
  image001 image001

De Premier (FCOT)

  •   15/09/2017 (14:00)
  •   115 min.
  •   Thriller
  •   Taal: Nederlands, Ondertitels: Nederlands, Leeftijd: 12+
  •   Erik Van Looy
  •   Koen De Bouw, Dirk Roofthooft, Stijn Van Opstal, Tine Reymer, Charlotte Vandermeersch
Meer info
  depremier-poster-hr depremier-poster-hr

My First Highway

  •   15/09/2017 (20:00)
  •   82 min.
  •   Coming of age, Drama
  •   Taal: Nederlands, Spaans
  •   Kevin Meul
  •   Aäron Roggeman, Romy Louise Lauwers, Mathias Sercu, Natali Broods, Charlie Vanhoof, Ruth Becquart
Meer info
  mfh_final mfh_final
Datum
Uur
Titel
Locatie
 
zaterdag 9/09
20:00
Marineclub Hazegras, 3e & 23e Linieregimentsplein
zondag 10/09
20:00
TAO, Langestraat 24-26
maandag 11/09
14:00
OC De Schelpe, Elisabethlaan 32
maandag 11/09
20:00
De Vlasschaard, Oudstrijdersplein 5
dinsdag 12/09
14:00
OC De Boeie, Kerkstraat 35
dinsdag 12/09
20:00
De Platse, Zandvoordedorpstraat 10A
woensdag 13/09
14:00
OC 't Viooltje, Violierenlaan 3b
woensdag 13/09
20:00
de rid'o, Leopold I plein 1
donderdag 14/09
14:00
OC ’t Kasteeltje, Kasteelstraat 22B
donderdag 14/09
20:00
Cultuurcafé De Grote Post, Hendrik Serruyslaan 18A
vrijdag 15/09
14:00
OC Oud Hospitaal, Amsterdamstraat 61
vrijdag 15/09
20:00
Jeugdhuis De Korre, Longchamplaan 29

Schrijf u in en ontvang onze nieuwsbrief