Van catwalk naar cinema: Film & Fashion Night met 'Primavera'

Wat een avond! Een warm onthaal door Sandra Bekkari, Master Ruth Becquart, algemeen coördinator Henry Disotuar en Elsie van ICONS, een inspirerende modeshow en het imposante kostuumdrama ‘Primavera’ maakten van De Grote Post het decor van een stijlvolle, warme en verbindende avond. 

Een unieke ontmoeting tussen film, mode, muziek en dans - helemaal in de sfeer van 'Primavera'. Alle bezoekers werden warm onthaald voor een glamoureus programma dat niet alleen rond cinema draaide, maar ook rond creativiteit, schoonheid en samen beleven.

Extra beleving vóór de show

Nog voor het programma in de zaal begon, viel er heel veel te beleven. In de gang konden gasten langs verschillende activiteiten passeren:

  • Nomige was er met een booth voor een face scan (inclusief huidanalyse)
  • Nespresso zorgde voor een leuke photobooth
  • Couleurs de Noir stond paraat voor make-up touch-ups
  • Holy Berry voorzag een heerlijk tastingmoment
Film & Fashion Night

 

Lucky Numbers & feestelijke sfeer

Daarna ging de avond ging van start met een gezellige en spannende 'Lucky Numbers'-wedstrijd, waarbij heel wat aanwezigen naar huis gingen met prachtige prijzen dankzij de steun van onze partners. Proficiat aan alle winnaars en een oprechte dankjewel aan iedereen die deze avond mee mogelijk maakte.

ICONS Collections brengt 'Primavera' tot leven

Daarna volgde het hoogtepunt van de avond: een adembenemende modeshow van ICONS Collections, geïnspireerd op de film 'Primavera' en de tijdloze muziek van Vivaldi’s Vier Seizoenen.

Mode, live muziek en dans vloeiden naadloos in elkaar over tot een totaalervaring die alle zintuigen prikkelde. Het publiek kreeg een exclusieve selectie te zien van prachtige stukken van onder andere Joseph, Max Mara, Katerin Theys, Mii La Collection en Nathalie Vleeschouwer.

Een bijzondere dank gaat uit naar Elsie en het volledige team van ICONS Collections, die met passie en visie deze show tot leven brachten. Dankzij hun creativiteit werd de Film & Fashion Night opnieuw een avond om niet te vergeten.

Film & Fashion Night

 

Applaus voor modellen en dansers

De dansers van Junior Ballet Antwerp zorgden voor extra magie op de catwalk. Hun elegante choreografieën maakten de show compleet en brachten de film en mode nog dichter bij elkaar. Een verdiend applaus voor alle modellen, dansers en medewerkers die deze avond zo bijzonder maakten.

Ontdek alle foto’s

Afsluiten in cinema

Na dat applaus was het tijd voor het slotstuk: de vertoning van 'Primavera', een poëtisch kostuumdrama van Damiano Michieletto dat het publiek meenam naar het Venetië van de 18e eeuw . Een film over talent, kracht en verzet, perfect passend bij de sfeer van de avond.

De Film & Fashion Night bewees hoe mooi mode, muziek, dans en cinema hand in hand kunnen gaan. En als kers op de taar ging iederee naar huis met een rijkgevulde goodiebag. We kijken nu al uit naar een volgende editie. Tot dan?

Lucky Numbers – alle prijzen op een rij

  • Couleurs de Noir (1 winnaar): make-uppakket t.w.v. €200

  • Xavies (3 winnaars): granola-pakket

  • Brugse Zot (3 winnaars): Brugse Zot in geschenkverpakking

  • Holy Berry (1 winnaar): starterspakket met producten op basis van acai

  • Sandra Bekkari (4 winnaars): 2x boek ‘30 min’ + 1x maandabonnement app + 1x jaarabonnement app

  • Toerisme Oostende (5 winnaars): shopbon van €25

  • The Ostendian (1 winnaar): ontbijt voor 2

  • Nationale Loterij (4 duo’s): VIP-tickets voor slotfilm 'Clean'

  • Nespresso (1 winnaar): koffiemachine 

  • HS Skin Clinic (1 winnaar): persoonlijke huidscan + luxueuze gelaatsbehandeling + arm- en schoudermassage

  • Nomige (1 winnaar): DNA-analyse met huidrapport t.w.v. €150

  • Nathalie Vleesschouwer (5 winnaars): waardebon van €200

  • BMW De Mey - Verhelst (1 winnaar): weekend rijden met een BMW iX3 + cadeaubon voor headspa

  • ICONS Collections (3 winnaars): waardebon van €150