Talent op FFO23

WALK OF FAME 

Inhuldiging van de nieuwe sterren op de dijk, telkens om 17.00 uur, tenzij anders vermeld

OP DE RODE LOPER

Grijp je kans om nationale en internationale sterren te aanschouwen op de rode loper. Iedereen is welkom om zelf de rode loper te betreden of op de foto te gaan met jouw favoriete acteur of actrice. Beleef jouw rode-lopermoment met FFO dagelijks om 19.00 uur!

Vrijdag 27.01

  • Natali Broods (Master)
  • Dominique Deruddere, Taeke Nicolaï, Kevin Janssens, Bart Van Langendonck, Zachary Shadrin, Valerie Depreeuw, Johanna Ghilain, Thomas Silberstein en Marine Holthof (‘The Chapel’)

Zaterdag 28.01

  • Niels Arden Oplev en Sofie Gråbøl (‘Rose’)
  • Martijn de Jong en Thekla Reuten (‘Narcosis’)
  • Pola Rapaport (‘Marieke: Addicted to Life’ - De Grote Post)
  • Anemone Valcke, Helene Devos, Aurélie Lannoy, Marijke Pinoy en Alex Verhaest ('Ad Hominem' in De Grote Post)
  • Sahim Omar Kalifa, Zahraa Gandour, Atheer Adel en Ahmed Mohammed Abdullah (‘Baghdad Messi’)
  • Eve Duchemin, Jarod Cousyns, Issaka Sawadogo en Karim Leklou (‘Temps mort’)
  • Ursula Meier en Stéphanie Blanchoud ('La ligne')
  • Josse De Pauw, Marc Didden en Dominique Deruddere ('Iedereen Beroemd' - inclusief boekvoorstelling 'Met de helm geboren' - De Grote Post)
  • Wim Willaert, Sarah Lederman, Jade Olieberg, Ann Clauws en Sterre de Jong ('COOP!-jury')

Zondag 29.01

Maandag 30.01

  • Davy Chou (‘Retour à Séoul’)
  • Geraldine Chaplin, Jonas Smulders, Samvel Tadevossian, Peter Brosens en Jessica Woodworth (‘LUKA’)
  • Sarah Kasmi, Martha Madueke, Naomi Vlasblom, Frederique Figay, Ahmed Bouchama, Bas Van Weert, Lara Reyniers, Ilias Ennahachi, Roshan Nazari en Roos Nazari (‘De studio's’)
  • Delphine Lehericey en François Berléand ('Last Dance')
  • Emmanuelle Nicot en Zelda Samson ('Dalva')

Dinsdag 31.01

  • Dinara Drukarova en Sam Louwyck (‘Woman at Sea’)
  • Shariff Nasr en Fahd Larhzaoui (‘El Houb - The Love’)
  • Mikko Myllylahti ('The Woodcutter Story')
  • Janne Desmet, Dominique Van Malder, Roos Dickmann, Achraf Koutet, Jade Olieberg, Toon Slembrouck en Lies Visschedijk (‘De club’)
  • Elisa Heene, Brechje de Pourq, Leni Huyghe en Anthony Van Biervliet (‘Hacked’)

Woensdag 01.02

  • Remy van Heugten, Geert Van Rampelberg, Maartje Remmers en Liam Jeans (‘Mascotte’)
  • André van Duren, Bracha van Doesburgh en Matteo Simoni (‘Faithfully Yours’)
  • Jérémie Guez, Waël Sersoub en Tugba Sunguroglu ('Kanun')
  • Elliott Crosset Hove ('Godland')
  • Genomineerden voor De Jamies (De Grote Post)

Donderdag 02.02

  • Dorothée van den Berghe, Ruth Beeckmans en Welket Bungué (‘Aller/Retour’)
  • Ali Can Ünal, Souad Boukhatem, Tom Vermeir, Mesut Arslan, Buse Kaplan, Izzi Ismaïl L’hamiti, Farouk Jomâa Ben Ali, Aimé Claeys, Faki Serdi Alici, An Miller, Jasmin Galas, Kadèr Gurbüz, R.Kan Albay, Ikram Aoulad, Yahya Terryn, Nuran Karaca en Willem Wallyn (‘Zonder afspraak’)
  • Lubna Azabal ('Le bleu du caftan')

Vrijdag 03.02

  • Marta Savina (‘La ragazza del futuro’)
  • Natali Broods, Ellie de Lange, Lynn Van Royen, Abigail Abraham, Melody Klaver, Jean Janssens, Gene Bervoets, Wim Opbrouck, Tim Oliehoek, Boris Van Severen en Lukas Bulteel (‘Arcadia’)

Zaterdag 04.02

Rode loper

Alle rode loper-momenten vinden plaats aan Kinepolis Oostende, tenzij anders vermeld. Deze pagina wordt regelmatig aangevuld.