A Long Goodbye

Geregisseerd door Kate Voet, Victor Maes
Bekijk de trailer

Speeldata

zo 01.0213:00De Grote Post
ma 02.0217:00De Grote Post
di 03.0217:00De Grote Post
wo 04.0213:00De Grote Post
do 05.0217:00De Grote Post
vr 06.0217:00De Grote Post
za 07.0213:00De Grote Post

De 72-jarige pianiste Ida leeft met dementie. Haar man Daniel heeft voor haar bandopnamen gemaakt in de hoop hun gedeelde herinneringen op te helderen. De kijker schuift in Ida’s schoenen tijdens een doordeweekse dag in haar appartement. De objecten die er staan, lijken op het eerste zicht misschien betekenisloos, maar brengen nu en dan toch een vage penseelstreek aan herinnering tot leven.

Deze poëtische VR-beleving van Kate Voet laat de kijker stilstaan bij de impact van dementie, maar biedt daarnaast ook een unieke kijk in het hoofd van een vrouw wiens herinneringen vervagen. Deze film gaat in de eerste plaats over liefde en het lange afscheid van twee levenspartners die lief en leed met elkaar hebben gedeeld. ‘A Long Goodbye’ won op het filmfestival van Venetië de prestigieuze Achievement Prize.

Speelduur
45 min
Land
België, Nederland, Luxemburg
Genres
drama
Taal
Engels, Nederlands
Thema

Neem deel aan deze VR experience en boek een tijdslot op zaterdag 31 januari, zondag 1 februari, woensdag 4 februari of zaterdag 7 februari tussen 13.00 en 20.00 uur.